Американські волонтери передали гуманітарну допомогу Житомирській обласній лікарні
20 валіз з обладнанням для травматологічних відділень українських лікарень привезли волонтерки з Америки, загальна маса гуманітарної допомоги становить майже 500 кг.
Усе це розподілили між трьома областями: Чернівецькою, Львівською та Житомирською.
«Я думаю, допомагати людям – це в моїй генетиці. Коли я була маленькою, моя тітка волонтерила і я любила приєднуватись до неї. Потім, коли я вже стала мамою, ми з сином годували людей, які не мали власного житла. Я зрозуміла, що Україна потребує моїх грошей більше, ніж їх потребую я. Тож я донатила, а потім написала Оксані і запитала чи можемо ми щось зробити, аби допомогти», —говорить волонтерка Кеті Еванс.
Волонтерки привезли обладнання для Житомирської обласної лікарні імені Гербачевського. Серед отриманої допомоги сучасні карбонові системи зовнішньої фіксації для лікування переломів. Окремі модулі систем коштують сотні євро, а повний комплект — тисячі, тож це стало значним підсиленням для медичного закладу. Одна з американок – Тама Адельман – раніше працювала медсестрою і вирішила продовжити допомагати людям навіть після виходу на пенсію.
«Коли ти виходиш на пенсію, у голові з`являється питання: «Що робити далі?». Ти граєш в різні ігри, у гольф, але я була медсестрою, тож я звикла допомагати людям. Тож це вже у моїй крові. Тож коли у вашій країні почалася війна, приїхати сюди і допомагати стало важливим для мене. Я працювала медсестрою у В`єтнамі під час війни, тож я знаю, яку ціну платить країна, я знаю, яку ціну платять солдати», — каже волонтерка Тама Адельман.
Волонтерки знаходяться у Житомирі вже майже 2 тижні, допомагали постраждалим після удару російського шахеду по Озерному та плели маскувальні сітки для наших військових . Окрім того, американки допомагають нашому «Бабусиному батальйону».
Пенсіонерки з Америки постійно співпрацюють з Фондом громади Житомира, проявляють ініціативу і постійно просять давати їм більше і більше завдань, аби допомогти якомога більшій кількості людей. Кажуть, продовжуватимуть робити це і надалі.