"Шахрайство та фінансування ЗСУ" - у Мелітополі окупанти взялися за торговий центр (Скріни)

В окупованому Мелітополі так звана місцева влада вирішила визнати «безгоспом» торговий центр.

Під час націоналізації окупанти з'ясували, що документи на оренду були оформлені з київською компанією.

Пістолет та документи Одразу кілька місцевих ТГ-каналів опублікували у себе пости, присвячені супермаркету «Ілеар», який до окупації звався «Дзеркальний».

«Проблемы у бывшего "Зеркального", который последнее время назывался "Илеар", начались со смерти в 2024 году одного из его владельцев. Документы на аренду помещения, которые предоставил директор Калинкин В.М., были заключены с киевской компанией, а арендная плата переводилась в Киев. То есть, магазин, работающий на территории России, фактически переводил деньги киевскому режиму, а настоящий бенефициар маркета проживает в Польше. Часть налогов к тому же платилась не в Запорожской области, а в ДНР», - розповідають місцеві борзописці.

Скріншот із ТГ-каналу пропагандистів

На цьому історія не закінчується. Так зване мінімайна вирішило визнати торговий центр «безгоспом», і після цього вже колишній директор почав вивозити майно:

документи, техніку та меблі.

«На место были вызваны сотрудники полиции, которые при осмотре помещений обнаружили боевой пистолет с глушителем и запасом патронов. Сейчас все материалы о мошенничестве, финансировании ВСУ и иностранных владельцев, а также боевой пистолет переданы в правоохранительные органы, проводятся следственные мероприятия», - додають рупори Кремля.

Наявність пістолета та “фінансування” ЗСУ можуть потягнути на тривалий термін. Хоча, по суті, якщо вірити інформації від окупантів, керівництво торгового центру не фінансувало ЗСУ, а оплачувало орендну плату однієї з київських компаній, яка навряд чи пов'язана з українською армією. І все це схоже на те, що окупанти відбирають у своїх же, але менш впливових бізнес, який будуть вести ті, хто з ними поділиться прибутком.

Тільки не «Мера» У коментарях під цією новиною місцеві жителі висловлювали жаль про те, що закрився «єдиний нормальний маркет» в окупованому місті та сподівалися, що на його місці відкриють будь-що, тільки не «Меру».

«Хорошо, хотим видеть на месте «Илеара» любой другой супермаркет,

кроме 'Мера"».

«То есть, владельцы «Илеара» больше двух лет платили за аренду помещения в Киев, а вопросы к ним возникли только сейчас? Надеюсь, что там не сделают очередную «Меру».

«Пусть открывают что угодно, кроме очередной «Меры» или «Грошика».

Скріншот із ТГ-каналу пропагандистів

«Откройте хороший магазин кто против. Зачем открывать очередное позорище типа Меры»

«Как жаль. Такой хороший был магазин. Можно сказать, единственный достойный. И тот съели. А эти «Меры» и «Грошики» никуда в сравнении».

«Так скажите, когда откроют? Один магазин на весь город нормальный был. Я в плане выбора и цен. Только не «Мера» на его месте».

Трохи історії "Дзеркальний" заробив в окупованому Мелітополі практично відразу після приходу росіян. І це був один із небагатьох супермаркетів, у якому можна було придбати нормальні продукти і навіть розрахуватися банківською карткою. Наприклад, наприкінці березня 2022 року в маркеті можна було купити креветки, дитяче харчування, ковбаси, алкоголь.

Але потім на величезні торгові площі поклали око окупанти, і в листопаді 2024 року торговий центр у рамках націоналізації був визнаний «безгоспом», а фактично «віджатий». Причому відібрали його ще раніше – влітку 2023 року, коли на будівлі з'явилася вивіска «Ілеар». Докладніше про це у матеріалі нашої редакції.

Нині ж ТЦ закрито. Як повідомляють місцеві жителі, усередині проводиться ремонт. А за самим супермаркетом утворилося величезне звалище, яке місцева влада не поспішає прибирати.

Фото РІА Південь. Сміттєзвалище за “Ілеаром”, окупований Мелітополь

Источник: РИА-М