Британські пожежники доставили восьму партію гуманітарної допомоги в Україну
Команда із дев’яти волонтерів-працівників привезла три пожежні машини та інше обладнання, яке більше не використовується у Британії
Пожежники із графства Чешир (Великобританія) приєдналися до колони із 30 транспортних засобів, які доставляють обладнання для підтримки українських пожежників. Цю ініціативу координує благодійна організація Fire Aid, і це вже восьма така поїздка британських пожежників в Україну з 2022 року. Про це повідомляє Foreign Ukraine з посиланням на ВВС
Загалом в межах проєкту було передано 119 транспортних засобів і понад 200 000 одиниць обладнання.
Від Чеширу до України скеровано три пожежні машини та інше обладнання, яке більше не використовується у Британії. Його доправляє команда із дев’яти волонтерів-працівників.
«Наші українські колеги щодня докладають максимум зусиль, рятуючи життя і майно у надзвичайно складних умовах, часто ризикуючи власним життям. Хоча це не впливає на безпеку мешканців Чеширу, така допомога може мати вирішальне значення для хоробрих пожежників в Україні та для громад, яким вони намагаються допомогти», — зазначив радник Стеф Нельсон, голова Пожежної служби Чеширу.
За даними Державної служби України з надзвичайних ситуацій, з початку повномасштабного вторгнення у 2022 році було вбито 100 пожежників, понад 400 зазнали поранень, четверо наразі перебувають у полоні, ще один — зник безвісти.
Також повідомляється, що понад 400 пожежних частин були знищені, а приблизно 1700 транспортних засобів втрачено. Майже 100 пожежних частин наразі перебувають на окупованих територіях.
Українські пожежники продовжують працювати у зоні бойових дій задля порятунку життів і захисту майна — часто наражаючись на значну особисту небезпеку.
Пожежник Дейв Бакленд, який організовує передачу допомоги від Чеширу, зазначив, що кожного разу, коли він звертається із закликом про підтримку, то одразу отримує численні відгуки від охочих волонтерів.
«Люди об’єднуються, щоб подивитися, чим вони можуть допомогти у своїх пожежних та рятувальних службах — від засобів індивідуального захисту до обладнання різних форм і розмірів. Це вражає — бачити, як люди готові пожертвувати своїм часом, знаючи, що попереду їх чекає важка подорож і що їм доведеться на тиждень залишити родину й друзів. Це велика організаційна робота, і люди добровільно на це йдуть — тому що хочуть допомогти», – резюмував Дейв Бакленд.