Позов Марини Порошенко про поділ майна є тактикою захисту родини від Зеленського — «Євросолідарність»
Про це йдеться на сторінці партії у Facebook.
У політичній силі відкинули інформацію про можливе розлучення подружжя Порошенків і додали: Петро та Марина Порошенки сповістили суд про те, що спір про умови розподілу майна між ними відсутній, тож очікують на задовільний вирок вже 29 квітня.
«Петро і Марина Порошенки просять передати всім, кого це цікавить: їхній шлюб залишається міцним і наповненим любов’ю, взаємопідтримкою і повагою вже 40 років, чого вони бажають і подружжю Зеленських» — йдеться в заяві партії.
Водночас в «Євросолідарності» вкотре поскаржились, що Зеленський своїм указом про санкції заблокував Порошенку можливість фінансувати допомогу Збройних сил та політичну діяльність.
Також зазначили, що п’ятий президент України не може сплачувати податків, а щоб розблокувати фінансування його благодійного фонду, потрібно відповідне рішення суду.
Нагадаємо, з ухвали Крижопільського районного суду Вінницької області стало відомо, що Марина Порошенко бажає через суд поділити майно зі своїм чоловіком — Петром Порошенком. Ціна позову становить 17 102 703 811 гривень 40 копійок.
Після того, як про ухвалу суду дізналися медіа, подружжя Порошенків поділилося фотографіями в соціальних мережах, де вони обіймають одне одного.
Про санкції проти Порошенка13 лютого президент Володимир Зеленський підписав указ про санкції РНБО проти декількох українських бізнесменів та депутатів, серед яких і Петро Порошенко.
Порошенко назвав таке рішення «антиконституційним» і «політично мотивованим», а також заявив, що до цього нібито причетна вся команда президента Володимира Зеленського, Кабінет Міністрів та члени РНБО.
Джерела hromadske підставами для запровадження санкцій проти Порошенка назвали:
- кримінальну справу про державну зраду, коли Порошенко у змові з Віктором Медведчуком і керівництвом рф дозволив «Центренерго» купувати вугілля на тимчасово окупованій Донеччині та Луганщині;
- участь Порошенка у створенні «Партії регіонів» та роботу в уряді Віктора Януковича, коли той, бувши міністром закордонних справ, брав участь у підготовці Харківських угод;
- співпрацю з росією через фабрику «Рошен» у Липецьку та «Севморзавод» у тимчасово окупованому Криму.
Через санкції проти Порошенка два дні підряд блокувалися засідання Ради: 13 лютого група депутатів «Європейської Солідарності» зібралася навколо спікера Руслана Стефанчука з плакатами, на яких було написано: «Україна не росія», «Думайте про перемогу, а не вибори», «Ні диктатурі» тощо. Те саме повторилося 14 лютого.
Сам політик заявив, що звернеться до суду
Підтримати
читайте також: