На Мапі доступності Києва понад 2 100 обʼєктів: які локації там є

У Києві продовжують розвивати Мапу доступності — наразі там розмістили 2 142 об’єкти, а скористались нею понад 6,5 тисячі разів.

Про це розповіла заступниця голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Марина Хонда.

Цифровий інструмент дає змогу швидко знаходити інформацію про рівень безбар’єрності різних міських об’єктів інфраструктури. Зокрема, на Мапі у застосунку "Київ Цифровий" можна знайти заклади охорони здоров’я, освіти, адміністративні будівлі, ЦНАПи, культурні й соціальні установи, а також житлові будинки.

Користувачі можуть обрати тип доступності — пандус, підйомник, тактильні покажчики, паркомісця для людей з інвалідністю — і отримати детальну інформацію: адресу, години роботи, контактні дані тощо.

"Сервіс перебуває у стадії тестування, однак його вже активно використовують як мешканці, так і організації. Мапу регулярно оновлюють, додаючи нові об’єкти, а також перевіряють актуальність інформації, яка вже розміщена", — зазначають у дописі.

  • У разі виявлення неточностей чи змін даних користувачі можуть звернутись через Контактний центр міста Києва: за телефоном 15-51 на сайті або через мобільний додаток 15-51. Усі звернення опрацьовуються з балансоутримувачами об’єктів та враховуються при оновленні даних.
Також "Наш Київ" вже писав, що у Київ Мілітарі Хабі розпочав роботу новий спеціалізований відділ, який працює з родинам військовополонених та безвісти зниклих.

На світлофорах у Києві з’явились кнопки виклику зеленого світла для пішоходів із порушеннями зору

Источники: Наш Киев +1 похожая