Газонокосарка-робот: тренд, який змінює догляд за газоном. Де придбати?

Зручність та економія часу – те, що найбільш цінне в сучасному світі. Тому такий крутий девайс, як газонокосарка-робот не може залишитися поза увагою просунутих користувачів. Як і будь-який робот, цей прилад хороший тим, що працює самостійно. Участі людини вона не потребує, хіба що на початку роботи (потрібно запрограмувати і запустити косарку).

Роботизована газонокосарка працює на акумуляторі. Вона методично рухається газоном, рівномірно зістригаючи траву. Орієнтується газонокосарка-робот за допомогою датчиків або GPS, вправно уникаючи різних перешкод. Стрижка виходить рівною, красивою, а робочі зусилля людини зведені нанівець.

Ви можете навіть не знаходитися вдома, відпочивати або просто сидіти і насолоджуватися тихим рухом косарки. Для отримання такого задоволення вибирайте газонокосарку-робот на Storgom.ua.

Як працює косарка-робот Коротка інформація про те, як діє газонокосарка-робот, допоможе вам зрозуміти принцип її роботи та легко впоратися з цим гаджетом.

1. Визначається робоча зона. Для цього використовують обмежувальний кабель по периметру газону. Більш дорога автономна газонокосарка не вимагає цього дроту,

вона оснащена GPS та системами камер для орієнтації.

2. Стрижка. Відбувається за запрограмованим маршрутом. Як правило, зрізана трава залишається на газоні та працює як добриво (мульча). Є й моделі із травозбірником.

3. Навігація, об’їзд перешкод, безпека. Автоматичні газонокосарки об’їжджають перешкоди завдяки інфрачервоним та ультразвуковим датчикам, а перекидання їх виключає датчик нахилу. За безпеку відповідає датчик підйому – він зупинить ножі, якщо робота підняти із землі.

4. Зарядку акумуляторної батареї робот виконує також самостійно. Він сам повертається на базу та поповнює заряд батареї.

5. Керування та налаштування доступні через мобільний додаток. Ви можете задавати графік косовиці, регулювати висоту стрижки, керувати дистанційно.

Найкращі газонокосарки-роботи, які представлені на сайті Storgom.ua, оснащені всілякими датчиками, вельми чутливими, що охоплюють широкий спектр дій зовнішніх умов. А програмовані маршрути (навіть дуже складні) та дистанційне керування через смартфон роблять їх ідеальним вибором для сучасних власників газонів.

У чому переваги роботів для газону

Купити газонокосарку-робот – означає повністю позбавити себе необхідності стрижки газону. Адже на те вона і робот – щоби працювати самостійно, без участі людини. Косарка сама рухається, сама стриже траву, а якщо заряд недостатній, то сама повертається на базу для зарядки.

У такій косарці можна налаштувати графік для косовиці трави, і пристрій буде виконувати її, навіть коли вас немає вдома.

Хороший робот-косарка застосовує гострі ножі, які роблять ідеальний зріз (чистий та рівний). Стригти з нею можна часто й потроху, що покращує здоров’я та зовнішній вигляд газону.

Одним із плюсів також вважається те, що робот залишає зрізані кінчики трави на газоні. Таким чином він виконує його мульчування, удобрюючи ґрунт.

Кожна косарка-робот оснащена акумуляторною батареєю та живлення отримує від неї. Тобто вона не прив’язана до електричної мережі, і тим більше не потребує заправки бензином. Якщо немає бензинового двигуна, то само собою усуваються такі проблеми, як високий рівень шуму, викид вуглекислих газів, регулярна потреба у заміні мастила, заправці пальним.

Виходить,

що у газонокосарки-робота шкідливих вихлопів немає, ревіння двигуна теж. Робота її дуже тиха. Цей гаджет рухається і працює настільки малошумно, що ви можете запускати його вранці чи ввечері, не побоюючись розбудити сусідів по ділянці.

І ще один безперечний плюс – електроенергії робот-косарка споживає мало.

Де купити і як вибрати

Для швидкого та вдалого вирішення питання, де купити газонокосарку-робот, рекомендуємо подивитися найкращі моделі тут: https://storgom.ua/ua/gazonokosilki-roboty.html.

Фахівці допоможуть вибрати найбільш підходящу газонокосарку, керуючись такими факторами вибору:

  • Максимальна площа, яка під силу даній моделі косарки.
  • Якому типу навігації ви надаєте перевагу: випадковий маршрут або систему GPS.
  • Зручність управління: наявність програм, мобільного додатка, таймерів, різних регулювань.
  • Кількість та чутливість датчиків перешкод, нахилу, підйому, зупинки.
  • Ємність акумулятора (чим вона більша, тим рідше косарка їде на базу для зарядки).
  • Датчики захисту від дощу (самостійне повернення на базу при погіршенні погоди).

Источник: AgroNews