Офіцер розповів, як Росія порушувала великоднє перемир’я на Покровському напрямку: було на три штурми менше
Від моменту, коли російський диктатор Володимир Путін оголосив так зване «великоднє перемир’я», яке нібито мало тривати 30 годин, російські окупанти на Покровському напрямку здійснили 36 штурмів. Для порівняння, днем раніше було 39 штурмів.
Про це вранці в понеділок, 21 квітня, в етері Громадського радіо розповів офіцер Збройних сил України Сергій Цехоцький.
За його словами, перед 18 годиною 19 квітня на Покровському напрямку справді настала тиша, яка тривала орієнтовно дві години. Але потім бойові дії знову активізувалися. Офіцер зазначив, що якщо за добу перед «перемир’ям» на Покровському напрямку було 39 штурмів, то за час його дії їх було 36.
«Були штурми. Були переміщення. Переважно штурмували на легкових автомобілях, мотоциклах. А перед цим ворог зробив провокацію в Донецьку», — розповів військовослужбовець.
Сергій Цехоцький пояснив, що росіяни використовують для штурмів мотоцикли, оскільки їхні бійці не мають достатньої фізичної підготовки. За його словами, пройти пішки три кілометри в повному спорядженні — це складно, тоді як на мотоциклах це можна зробити значно швидше.
Він констатував, що в росіян нічого не змінюється, а «великоднє перемир’я» на Покровському напрямку було майже невідчутним.
На запитання про те, як воїни відреагували на оголошення Путіним «великоднього перемир’я», офіцер відповів: «реагували традиційно. Готувалися до бойових дій». Він пояснив, що години затишшя використовуються для поліпшення своїх позицій, проведення мінувань та загороджувальних робіт, або ж доставки боєкомплекту.
Говорячи про ситуацію на Покровському напрямку загалом, Сергій Цехоцький наголосив, що окупанти суттєво збільшили використання дронів на оптоволокні (які є стійкими до засобів РЕБ). І хоча українські воїни придумують способи, як їх знешкоджувати, це стає складним завданням, коли кількість таких дронів є масовою. Офіцер назвав такі дрони найбільшою перешкодою.
Громадське радіо потребує вашої допомоги для подальшого існування, і підтримати нас ви можете:
- за посиланням на монобанку https://send.monobank.ua/jar/3xdiYaF8Fu, де за найбільші донати на вас чекають чудові бонуси і подарунки від друзів та партнерів Громадського радіо
- ставши нашими патронами на Patreon
- PayPal: vokyluk@ukr.net