Археологи розкопали в Єгипті невідоме місто віком 3400 років

Археологи розкопали за 43 кілометри від Олександрії руїни стародавнього міста. Його будівництво було розпочато при Тутанхамоні. Під час правління Рамсеса II воно продовжилося. Раніше вважалося, що заселення північної частини Єгипту розпочалося наприкінці IV століття до н.е. із приходом греків. Зроблене вченими відкриття доводить, що це сталося набагато раніше, пише Live Science.

За віком глиняної цегли вони визначили, що місто було побудоване за часів Нового царства (1550-1070 рр. до н.е.). Таким чином, воно є найдавнішим поселенням у північній частині Єгипту.

Археологи знайшли храм, який було збудовано під час правління Рамсеса II та кілька приватних поминальних храмів, у яких були поховані військові. Вони не виключають, що поселення могло мати військове призначення.

Під час розкопок вчені виявили древній глечик із тавром «Меритатон». Так звали доньку фараона Ехнатона, який правив країною у 1349-1336 рр. до н.е. При ньому в Єгипті почалася релігійна революція, спрямована на фокусування релігії на бозі Атоні. В 1336 році на трон зійшов Тутанхамон, який був сином Ехнатона. Він повернув політеїстичну релігію.

Розкопки продовжуються. Вчені розраховують встановити, наскільки великим було це невідоме місто. Крім цього, вони сподіваються дізнатися про його назву.

Джерела: InfoRoom +1 схожа