Військовий з Рівного звинуватив голову облради у брехні

ВІйськовий та історик із Рівного Ілля Сигачов звинуватив голову облради та її працівників у брехні.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

Йдеться про будівлю на вулиці Симона Петлюри у Рівному, яку облрада хоче продати та називає аварійною. Ілля Сигачов подав петицію з вимогою не продавати приміщення, а створити там ветеранський та волонтерський хаб.

Петиція набрала необхідну кількість голосів, проте депутати облрадивідхилили цю петицію.

Пане Андрій Карауш, як і обіцяв.

- Дуже шкода, що ваша персона постраждала від стількох кубометрів бруду, але ж ви самі винні - ваші підлеглі геть не заслуговують своєї зарплати раз вони не змогли верифікувати брехливу інформації, яку ви опублікували, а також якою володіє Рівненська облрада.

Перші навчання єврейського населення в місті за ініціативи київського філіалу «Тарбут» в Рівному розпочались ще в грудні 1918 року. Тобто ще за уряду Директорії УНР, а, можливо, навіть за гетьманату Павла Скоропадського Сама гімназія була засновна на межі 1919 та 1920 років. Сторінку з книги спогадів рівненських євреїв «Rowno, a Memorial to the Jewish Community of Rowno,

Volyn» прикріпляю. І мала спочатку інше невелике приміщення, тому єврейська громада міста з миру по нитці збирала гроші на будівництво гімназії протягом всіх 1920-х років. Нагадую, що єврейська громада в Рівному на початку ХХ століття складала 56% населення згідно з переписом 1931 року. Насамперед основними ініціаторами в будівництво цієї гімназії були саме батьки, які скидались на те, щоб їх діти могли навчатись на івриті. Будинок на Симона Петлюри, 26 будувався майже десятиліття і був урочисто відкритий 8 жовтня 1933 року. Тобто майже 92 роки назад. Про це є інформація в книжці

Історика Максима Гона «Обриси зниклого міста». Скрін сторінки прикріпляю.

Натомість ви і особливо, кажете, що гімназія побудована десь до 1936 року, а точної інформації немає. А Пехотін Віталій і його оточення на комісії взагалі повторюють мантру, що гімназія побудована в 1936 році, або пізніше.

Що стосується аварійності будинку. Тут взагалі ще той цирк. Ви та члени комісії посилаються щодо аварійності та непридатності до ремонту будинку посилається на… рішення Виконавчого комітету Ровенської міської ради народних депутатів

від 6 червня 1984 року Тобто реально депутати посилаються на політичне рішення комуністів сороколітьої давнини, ще й без профільної експертизи.

Шановні, такої вже держави немає, і область та місто наше інакше вже називається, а ви опираєтесь на документи окупаційної влади!

Але найцікавіше інше. Комісія та ви пан Карауш чомусь розповідають, що існує якась профільна експертиза 2010 року, про аварійність, але самі у листі до фонду «Руєвит» пишуть, що є тільки лист, який стверджує, що ремонти, які виконувались, не могли усунули ознак аварійності. Ну, звичайно, адже проведені ремонти і не мали такої мети.

Також слід зазначити, що згідно з листом, почалось це все через звернення спортивної школи, яка там діє з 1972 року після того, як прибудували до існуючого будинку корпус. Але при цьому школа має ту ж адресу - Симона Петлюри, 26. Тобто зазначу, якщо так, то з 1984 року діти навчаються в аварійному будинку, який ще й неможливо відремонтувати! Це ж скандал!

Тому я, хоч і не Еміль Золя, але звинувачую вас та працівників обласної ради в некомпетентності та наданні неправдивої інформації на загал - написав Ілля Сигачов.

Джерело: Rivne Media