Художник Євген Пілюгін провів мистецький майстер-клас для відвідувачів Полтавської обласної бібліотеки ім. Котляревського

Художник Євген Пілюгін провів мистецький майстер-клас для відвідувачів Полтавської обласної бібліотеки ім. Котляревського. Переймали секрети творчості в атмосфері «Великоднього вернісажу». Передсвяткова виставка зібрала близько 170 робіт наших майстрів. Більше про це дивіться у сюжеті.

Євген Пілюгін, Заслужений майстер народної творчості України, голова Полтавського обласного осередку НСМНМУ Це секрети майстерності, їх треба знати і передавати уміло.

Художник Євген Пілюгін показує учасникам майстер-класу, як малювати з використанням підручних матеріалів.

Олена Туркіна, відвідувачка майстер-класу художника Є.Пілюгіна та виставки «Великодній вернісаж» Зробив нам такий невеличкий майстер-клас, як можна просто навіть ручкою, він нам показав, як просто можна малювати.

Діляться відвідувачі і враженнями від «Великоднього вернісажу» — передсвяткової виставки, яка об’єднала до 170 робіт близько 60 майстрів.

Олена Туркіна, відвідувачка майстер-класу художника Є.Пілюгіна та виставки «Великодній вернісаж» Кожна робота унікальна, дуже гарна. І я взагалі захоплююся, що в нас так багато талановитих людей.

«Великодній вернісаж» проводять вже десять років поспіль,

— розповідає один із його співорганізаторів Євген Пілюгін.

Євген Пілюгін, Заслужений майстер народної творчості України, голова Полтавського обласного осередку НСМНМУ Тут у нас і Гребінка, і Гадяч, і Решетилівка, і Полтава, і Кременчук, і Опішня. Це килими, вишивка, Опішня — це кераміка, Миргород — кераміка, витинанка. На вікнах у нас великі витинанки з паперу.

Наталія Свиридюк, Заслужений майстер народної творчості України Мистецтво і війна, мистецтво і оборона держави і підняття оцього духу народної свідомості дуже відчутно. Чому нас хочуть нівелювати? Тому що, мабуть, оці крилаті птахи у кожного українця в душі живуть.

Серед учасників виставки — майстриня Людмила Солод.

Людмила Солод, атестований майстер Національної спілки майстрів народного мистецтва України Вишивка синіми нитками. Ще її звуть «сорочка кольору неба». І віднайшла узор, який сподобався, і почала вишивати вже в цьому році, і тривала робота десь 3 місяці.

Іванна Бруцька, завідувачка відділу мистецтв ПОУНБ ім. І.П.Котляревського Проходять такі виставки у співпраці з Полтавським обласним осередком Національної спілки майстрів народного мистецтва, Центром народної творчості і культурно-освітньої роботи.

Роботи майстрів можна буде побачити у відділі мистецтв до 11 травня.

Джерело: ІРТ-Полтава