Брати-волонтери торгують домашніми пиріжками й підтримують ЗСУ
Історію родинного волонтерства з дитинства переповіли на сторінці Nizhyn Post.
Двоє хлопчиків - 13-річний Арсеній Лахно та його 6-річний брат Віталій з села Кобижча Ніжинського району продають пиріжки з мʼясом, які пече їхня бабуся Любов Лахно, а всі зароблені від продажу кошти віддають місцевим волонтерам на потреби ЗСУ.
Така допомога захисникам триває вже давно. Спільно з бабусею-пенсіонеркою хлопці придумали, як можна підзаробити грошей для воїнів і виходили торгувати і в спеку, і в негоду.
«Діти подорослішали рано… Замість того, щоб ганяти м’яч з однолітками, чи грати в ігри в телефонах, хлопці продають випічку просто при сільській дорозі, де проходить і проїжджає багато людей. Брати роблять це щиро, бо мають найзаповітнішу мрію, втім, вона у всіх нас одна... 🙏», - зауважує видання Nizhyn Post.
У квітні цього року Арсеній та Віталій наторгували 1000 гривень, і передали їх в руки кобижчанським волонтерам, а ті придбали за ці кошти 2 рулони матеріалів для маскувальної сітки.
«Дякуємо ❤️🤗 хлопчикам та їхній бабусі Любові за їхні величезні щирі серця та безмежну доброту і них!
Маленькими кроками – впевнено до Перемоги!»
Раніше, торік у вересні, як повідомляв сайт Нежатин із посиланням на директорку Кобижчанського будинку культури Людмилу Самоткан, за кошти, які діти наторгували (7000 грн), закупили РЕБ для їхнього дядька-захисника. Ще 1500 грн хлопчики передали кобижчанським волонтерам для виготовлення маскувальної сітки.
Світлана Садовнича:
- Пишаюсь! Мої онуки МОЛОДЦІ! Достойні свого дядька Героя, своїх батьків, свого Роду!
Тетяна ОВ:
- Молодці! До речі, купляла в них пиріжки…. Дуууже смачні😋
Володимир Ніпор:
- Щиро дякую батькам за виховання, а діткам за патріотизм і любов до України. Мої земляки завжди були щирими Українцями. Миру, здоров'я і всіх благ вам земляки.
"Час Чернігівський" писав про таке:
- Легендарний волонтер Дядя Гриша знову у Чернігові з важливою місією
- Волонтер Ігор Мандровний: ми не маємо права втомлюватись, бо на передовій не втомлюються
- Попит шалений: жінки-волонтерки виготовляють продукцію, яка розлітається по лінії фронту